Bez kategorii

Stuprocentowa ochrona auta

Stuprocentowa ochrona samochodu przed kradzieżami jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta o wiele więcej osób. Jeszcze jakiś czas temu albowiem sądzono, że wyłącznie kradnie się samochody luksusowe. Tymczasem, aktualnie o wiele częściej łupem złodziejów padają pojazdy klasy średniej zabezpieczenie vana przed kradzieżą.

Dlatego opłaca się zaopatrzyć się w atesty blokady antykradzieżowe do samochodu. Jeżeli kupi się tego typu gadżety od renomowanych wytwórców, to można spodziewać się, że będą one bezawaryjne. Każdy, kto właściwie zabezpiecza auto przed kradzieżą, nie musi bać się jego przywłaszczenia. Oczywiście, za każdym razem należy zakupić bezpieczne blokady. Takie, jakich rabusie nie zniszczą. Każde blokada antykradzieżowa samochodu powinno mieć odpowiednie cechy.

Do 3 najpopularniejszych blokad zalicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy a także Joylock. Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie przeciw kradzieży, zamontowane na stałe w nadwoziu samochodu. Taka blokada uniemożliwi ruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest prosta w użyciu, a także nie wpływa negatywnie na wygląd określonego pojazdu.

Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju zniszczenia. Z tego względu rabusie nie będą w stanie zniszczyć takiej blokady albo jej ściągnąć. Blokady skrzyni biegów producenci polecają do samochodów tak samo z manualną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą Kolejną propozycją jest blokada kierownicy. Tuż po zamontowaniu staje się ona integralną częścią kolumny kierowniczej. Przeznaczona jest dla samochodów z elektryczną skrzynią biegów i maksymalnie uniemożliwi poruszanie kierownicą złodziejom. Co istotne, podczas montażu tej blokady nie jest w żaden sposób naruszona konstrukcja pojazdu. Demontaż blokady kierownicy może zająć parę godzin i wymaga użycia wyspecjalizowanego i drogiego osprzętu. Dlatego złodziej nie będzie mógł uciec cudzym samochodem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Wykonana z wytrzymałego materiału nakładka nałożona na drążek precyzyjnie osłania wszystkie części skrzyni biegów.

Nakłada wyposażona jest w odporny na przewiercenie a także inne próby zniszczenia zamku. Zabezpieczenie takie jak Joylock dedykowane jest do samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania. De facto, im lepsze zabezpieczenie, tym skuteczniejsza ochrona. Zapewnione jest to, że dłuższy czas przejęcia kontroli nad autem zniechęca złodziei do rabunku. Skuteczna ochrona pojazdu przed kradzieżą jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta o wiele więcej osób, bo do niedawna stereotyp mówił o tym, że wyłącznie kradnie się pojazdy luksusowe, lecz nie jest to prawdziwe. Innowacyjne zabezpieczenia powodują, że można być spokojnym o samochód. Oferta jest duża, a więc każdy odnajdzie coś pod swój gust. Nie ma mowy o tym, że kierowca zniszczy pojazd i że kradzież dojdzie do skutku. Z tego powodu warto zaopatrywać się w certyfikowane blokady zabezpieczające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *